Personalizowany organizer na wkłady A5

Jesteś zorganizowana, lubisz mieć poukładane i zaplanowane kolejne dni i trzymać się tego, co masz w kalendarzu? A może jesteś raczej z tych osób, które o wszystkim zapominają, mają zbyt dużo obowiązków, ale wciąż brakuje im patentu na to, żeby je wszystkie spiąć i mieć nad nimi kontrolę? Zarówno dla tych mniej, jak i bardziej zorganizowanych powstały personalizowane planery A5, które będą Twoją prawą rękę, jeśli chodzi o codzienne obowiązki, spotkania, projekty i plany. Wewnątrz znajduje się segregator do uzupełnienia wkładami. Z zewnątrz z kolei to unikalna okładka, którą wykonam dla Ciebie według Twojego indywidualnego projektu.

Organizer na wkłady A5

Okładka na planer A5 z ręczną personalizacją

Nie są to zwykłe okładki na planer A5, to coś znacznie więcej, ponieważ każda z nich jest unikalna i wyjątkowa, ma niepowtarzalny wzór wykonany specjalnie dla przyszłego właściciela. Czy możesz sobie wyobrazić, że bierzesz aktywny udział w tworzeniu swojego organizera A5? Będzie on wyglądał tak, jak chcesz.

Personalizowany organizer na wkłady uzupełniany jest o przypinki, możesz wybierać spośród aż 90 różnych charmsów. W ten sposób powstanie wyjątkowy organizer A5 dla miłośnika podróży, motoryzacji, sportu, zwierząt i dobrej kawy. Na okładce jest miejsce nawet na kilkanaście charmsów, które przypnę zgodnie z Twoimi preferencjami. Zdecyduj nie tylko o ich wzorze, ale i ułożeniu. To jednak wciąż nie wszystko!

Okładki na planer A5 uzupełniam o rzemyk z dowolnym napisem. Będzie on również w kolorze, który wybierzesz. Na rzemyku pojawi się ręczny grawer, może być to Twoje imię, jakaś ważna dla Ciebie myśl lub sentencja. Personalizowane planery A5 dostępne są w wielu kolorach. Jest klasyczna czerń, stylowe bordo, magiczna butelkowa zieleń i romantyczne lawendowe pole.

Organizer A5, który będzie z Tobą przez długie lata

Planery na wkłady A5 są jednak nie tylko oryginalne wizualnie, ale też niezwykle praktyczne. Zamykane są na dwa guziki, dzięki czemu się przypadkowo nie otworzą. Wewnątrz znajduje się segregator do uzupełnienia kartkami, przeznaczony jest na standardowe wkłady 6-ringowe. Nie są to więc jednorazowe planery, które wykorzystasz jednego roku. Z każdym kolejnym uzupełnisz je o nowe wkłady i możesz cieszyć się ich towarzystwem dalej, przez kolejne lata. Dodatkowo wewnątrz znajdują się małe przegródki na dokumenty lub wizytówki.

Zorganizuj się jeszcze lepiej z planerem na wkłady A5 z unikalną, ręczną personalizacją!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl