Personalizowane etui na paszport psa, kota. Etui na książeczkę zdrowia zwierząt

Podróżujesz ze swoim czworonogiem? Jesteście nierozłączni, razem zwiedzacie świat? Twój towarzysz dalekich i bliskich podróży może potrzebować paszportu. Nie musi on jednak być taki sam, jak innych zwierzaków, a wyjątkowy tak, jak Twój pupil. To dzięki personalizowanemu etui na paszport dla psa lub kota, ale też każdego innego zwierzaka, który potrzebuje podobnego dokumentu. Okładka A6 pomieści nie tylko paszport, ale też np. Twój dowód czy karty kredytowe, na co przeznaczone są specjalne małe przegrody po wewnętrznej stronie okładki.

Etui na paszport i książeczkę zdrowia zwierząt

Etui na paszport dla psa i kota, zwierząt z Twoją personalizacją

Etui na paszport dla psa lub kota to nie tylko praktyczny gadżet, który chroni dokument przez zniszczeniem. To również identyfikacja wizualna Twojego pupila, tak zapakowany paszport łatwo odróżnisz od innych dokumentów, trudniej jest też go zgubić. Personalizacja w całości wykonywana jest ręcznie. Osobiście mocuję każdy element, aby mieć pewność, że całość będzie zgodna z Twoim projektem. Ty wybierasz przypinki oraz ich rozmieszczenie, a także rzemyk z napisem, który zostaje na nim ręcznie wybity. Może być to imię Twojego psa, ale również Twoje czy też jego data urodzenia lub każdy inny dowolny napis.

Okładka A6 występuje w szerokiej palecie kolorów. Wybierz swój ulubiony lub taki, który pasuje do charakteru Twojego zwierzaka. Zastanów się też nad charmsami, wśród których są nie tylko psy i koty, ale znacznie więcej różnych wzorów, jak samochody, motory, samoloty, serca, konie, aparat fotograficzny, piłka, wieża Eiffla i wiele innych.

Personalizowana okładka A6 nie tylko jako etui na paszport dla kota lub psa

Personalizowane etui dla zwierząt, psa czy kota jest delikatnie większe niż typowa okładka A6. Można je więc wykorzystać także na inne dokumenty. Świetnie sprawdza się jako etui na książeczkę zdrowia psa/kota, czyli tzw. książeczkę weterynaryjną. Nie musi być to jednak okładka tylko na dokumenty Twojego pupila. Pasuje wielkością np. do książeczki sanepidowskiej. Jeśli więc masz dokument o takich wymiarach i chciałbyś, aby wyglądał on inaczej niż wszystkie inne, to taka personalizowana okładka A6 sprawdzi się idealnie. Sam ją zaprojektujesz zgodnie z własnym pomysłem.

Ty i Twój pupil tworzycie wyjątkową parę. Zasługujecie, aby otaczać się równie niezwykłymi przedmiotami.

Personalizowane etui na paszport dla psa, kota zwierząt, personalizowana okładka na książeczkę zdrowia psa, kota, weterynaryjną, personalizowana okładka do książeczki sanepidowskiej, personalizowana okładka A6.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl