Personalizowane etui na 4 paszporty, portfel podróżny rodzinny

Etui na paszporty, bilety lotnicze i dokumenty

Rodzinne podróże to za każdym razem niesamowita przygoda, ale i lekcja – z każdej takiej wycieczki przywozimy nowe doświadczenia, które czegoś nas uczą. To wspaniałe, ale też często stresujące. Podróż z dwójką dzieci może być naprawdę dużym wyzwaniem, szczególnie jeśli to jeszcze niekoniecznie samodzielne maluchy. Mnóstwo bagaży, formalności i dokumentów, od których może rozboleć głowa. Pomoc jest już na horyzoncie! To organizer podróżny rodzinny, który pomoże Ci zadbać o to, co bardzo ważne w trakcie wyjazdów – dokumenty. Jeśli latasz samolotami, to doskonale wiesz, że aby w ogóle wsiąść do samolotu, nie wystarczy tylko bilet, a konieczny jest dokument tożsamości – dowód osobisty lub paszport.

Personalizowane etui na 4 paszporty idealnie sprawdzi się szczególnie w przypadku 4-osobowej rodziny. Dla każdego jest miejsce na jego paszport, a także znajdą się dodatkowe przegrody na inne dokumenty lub banknoty. Możesz je też wykorzystać w przypadku podróżowania w mniejszą liczbę osób lub po prostu, kiedy wyjeżdżasz z przyjaciółmi czy rodziną i potrzebujesz organizera na wszystkie dokumenty.

Organizer podróżny jest zamykany, co stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem jego zawartości. Wykonany jest ze skóry PU saffiano, co przekłada się na jego trwałość. Skutecznie chroni dokumenty przed uszkodzeniami mechanicznymi

Organizer podróżny rodzinny, etui na 4 paszporty

  • promocja
  • nowość

Zaprojektuj swoje etui na 4 paszporty!

To, jak będzie wyglądało Twoje etui na 4 paszporty, jest teraz w Twoich rękach. Oferuję ręczną personalizację według Twoich wskazówek. Masz do wyboru kilkanaście kolorów organizera podróżnego. Obok klasycznej czerni jest delikatna kawa z mlekiem, głęboki chaber, słodka malina i stylowa zieleń. Organizer możesz uzupełnić o dowolną liczbę charmsów, których do wyboru masz ponad 90. Są wśród nich zwierzaki, akcesoria sportowe, symbole i napisy. Może każdy z rodziny wybierze jeden lub kilka, które najlepiej odzwierciedlają jego charakter? Niech to będzie Wasz prawdziwie rodzinny organizer podróżny.

Oprócz tego masz do wyboru rzemyki, na których powstają grawerowane napisy. Czy to będą Wasze imiona, inicjały czy może nazwisko Waszej rodziny? Jaki masz pomysł na swoje personalizowane etui na 4 paszporty?

Jak dobrze wykorzystać organizer podróżny rodzinny?

Organizer podróżny to praktyczne wsparcie podczas rodzinnych wycieczek. W środku znajdą się 4 przegrody przeznaczone na paszporty. Rozmiarowo zostały dopasowane do dokumentów, więc bez obaw zmieszczą się wszystkie. Oprócz tego masz do dyspozycji dodatkowe przegrody, w których możesz przechowywać dowody osobiste, prawo jazdy, karty płatnicze, bilety i banknoty. Tak naprawdę organizer podróżny rodzinny umożliwia rezygnację z dodatkowych portfeli. Im mniej rzeczy do pilnowania, tym mniejsze ryzyko, że coś przypadkowo zgubisz.

Rodzina w podróży…teraz jeszcze lepiej zorganizowana!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl