Personalizowane etui na paszporty

Wakacje we dwoje czy rodzinny wyjazd z gromadką maluchów? Podróże z bliskimi to cudowne wspomnienia, ale nierzadko towarzyszy im stres i niepokój – jak ogarnąć cały ten chaos, dotrzeć w komplecie na miejsce i nie zgubić niczego po drodze? Pewnym sytuacjom można zapobiec, a nawet trzeba! Najważniejsze w podróży są oczywiście dokumenty, bez których nie wsiądziesz do samolotu i nie wrócisz do domu. Ups, nie jest to najlepsza wizja wspaniałych wakacji. Właśnie dlatego powstały etui na paszporty, zarówno na jeden, jak i na kilka paszportów, aby wszystkie były w jednym miejscu, co na pewno zmniejsza ryzyko zguby i chaosu na lotnisku. To organizery podróżne z kilkoma przegrodami w zależności od wybranego wariantu. Możesz zdecydować się na:

  • Etui na 1 paszport
  • Etui na paszport dla pary
  • Etui na 4 paszporty
  • Etui na 6 paszportów

To klasyczna i całkowicie nowa odsłona mojego kultowego produktu, jakim jest personalizowany etui na paszport. Za każdym razem projektujemy je razem. Wybierasz spośród szerokiej gamy kolorów, wśród których są m.in. klasyczna czerń, stylowa kawa z mlekiem, soczysta malinka, eleganckie złoto i magiczny chaber. Personalizowane etui na paszporty ozdabiane są charmsami, które wybierasz w dowolnej ilości z dostępnych wzorów. Dodatkowo możesz uzupełnić organizer o napis, np. Wasze imiona, inicjały czy nazwisko, które znajdzie się na rzemyku. Personalizację wykonuję ręcznie, dbając o najmniejszy detal.

Etui na paszporty✈️

Praktyczne etui na paszport na rodzinne wycieczki

Duże bagaże, torby podręczne, dzieci, zabawki, wózek i dokumenty – na lotnisku trzeba pilnować wielu rzeczy, więc nietrudno o zgubę. To, co możesz, uporządkuj, aby zminimalizować ten chaos. Etui na paszporty z grawerem pozwoli Ci mieć wszystkie dokumenty w jednym miejscu. Tylko jedna osoba jest odpowiedzialna za pilnowanie paszportów. Zawsze wiesz, gdzie je masz i nie musisz w pośpiechu szukać ich po wszystkich torbach i walizkach.

Organizery podróżne wewnątrz mają kilka przegród – mniejszych i większych. Ponadto są one zamykane, co chroni przed przypadkowym wypadnięciem zawartości. Etui na paszport ponadto jest doskonałą ochroną dokumentów przed ewentualnym uszkodzeniem. Niestety, wypadki chodzą po ludziach – paszport może się zalać wodą lub sokiem, podrzeć np. po kontakcie z kluczami lub zabrudzić czekoladowym batonikiem. Z organizerami podróżnymi to znacznie trudniejsze!

Personalizowane etui na paszporty i nie tylko!

Etui na paszport z grawerem pomieści znacznie więcej niż 1, 2, 4 czy 6 paszportów. Możesz w nim przechowywać również bilety lotnicze, dowód i prawo jazdy, karty kredytowe, a nawet pieniądze. Są w nim przegrody przeznaczone specjalnie na paszporty, jak też dodatkowe na inne dokumenty.

Wybierz swoje etui na paszport i zdecyduj o tym, jak będzie wyglądało. Wybierz przypinki, które odzwierciedlają Twój charakter lub zainteresowania całej rodziny. Jesteście miłośnikami zwierząt, zapalonymi sportowcami, muzykami lub po prostu uwielbiacie podróże? W kolekcji dostępnych charmsów na pewno znajdziecie takie, którymi od razu zechcecie ozdobić swoje etui na paszporty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl