Personalizowane etui na książeczkę zdrowia dziecka

Twoje dziecko zasługuje na wszystko, co najlepsze i wyjątkowe. Zwracasz uwagę na szczegóły? Cieszą Cię małe, ale niezwykłe rzeczy? Uczyńmy więc zwykłą rzecz niebanalną! Personalizowane etui na książeczkę zdrowia dziecka to produkt, który powstał z myślą o najmłodszych klientach. Jest w nim coś cudownego, co sprawia, że każde wykonane na zamówienie cieszy podwójnie. Książeczka zdrowia jest dokumentem informującym o historii leczenia dziecka, przebytych chorobach, prawidłowości jego rozwoju i szczepieniach. Każda mama doskonale rozumie, jak duża jest jej wartość. Będzie Wam potrzebna przez długie lata, więc warto o nią zadbać, aby nie uległa przedwczesnemu zniszczeniu.

Okładka na książeczkę zdrowia ma chronić ją przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przechowujesz ją w szafce lub szufladzie z innymi dokumentami? A może nie ma ona swojego miejsca i zdarzyło Ci ją zalać wodą lub ubrudzić poranną owsianką? Etui jest po to, aby skutki takich zdarzeń nie pozostawiły trwałego śladu na ważnym dokumencie Twojego dziecka. Co więcej, każda okładka na książeczkę zdrowia dziecka jest personalizowana – wygląda dokładnie tak, jak sobie wymarzysz.

Okładka na książeczkę zdrowia dziecka

Okładka na książeczkę zdrowia dziecka, którą zachwyci się nawet Twój maluch

Personalizowane etui na książeczkę zdrowia dziecka to produkt handmade. Jest ręcznie zdobione z wykorzystaniem metalowych charmsów. Możesz wybrać ich dowolną ilość i zdecydować o tym, jak zostaną ułożone na okładce. Wśród wzorów znajdziesz zwierzątka, samoloty i inne podróżnicze motywy, łapacze snów, samochody, piłki i motory. Twoja okładka na książeczkę zdrowia dziecka będzie więc nośnikiem Waszych rodzinnych wspomnień, zainteresowań, a może nawet marzeń. Dodatkowo etui uzupełnione jest o rzemyk, na którym znajduje się ręcznie wykonany grawer. Najczęściej jest to po prostu imię dziecka, ale kreatywne pomysły też są mile widziane.

Okładka A5 na książeczkę zdrowia występuje w różnych kolorach. Może być to czerwień, zieleń, odcienie niebieskiego, beż, brąz lub inny, dowolny, dostępny kolor. Takie personalizowane etui na książeczkę zdrowia dziecka pozwoli Ci ją szybciej znaleźć wśród innych dokumentów. Dla starszaka może być motywacją do odwiedzenia lekarza bez buntu i sprzeciwu.

Okładka A5 na książeczkę zdrowia – praktyczna i na długie lata

Okładka na książeczkę zdrowia dziecka formatem jest dostosowana do rozmiarów dokumentu, idealnie do niego pasuje. W środku znajduje się duża przegroda, a także kilka mniejszych, które możesz wykorzystać na recepty, paszport czy dowód dziecka, a także inne notatki i dokumenty. To pozwoli Ci utrzymać porządek w dokumentach Twojego malucha.

Bo książeczka zdrowia może też kojarzyć się pozytywnie…

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl