Personalizowane etui na 6 paszportów, portfel podróżny rodzinny

Etui na paszporty, bilety lotnicze i dokumenty

Wizja zgubionych dokumentów za granicą przyprawia Cię o dreszcze? Tak, to nic przyjemnego i na pewno nie powinniśmy sobie tego życzyć nawet w żartach (nigdy nie wiesz, kiedy coś się może spełnić). Trzeba więc o nie odpowiednio zadbać, szczególnie jeśli podróżujecie większą paczką lub po prostu tych dokumentów masz dużo. To etui na 6 paszportów to prawdziwy ogarniacz rzeczy najważniejszych. Znajdziesz w nim miejsce na dokumenty dla aż 6 osób, więc możesz mieć pod kontrolą wszystkich podróżników bez obaw i strachu, że ktoś jednak będzie zmuszony pozostać na lotnisku z powodu zaginionego paszportu…a to się niestety zdarza.

Duże etui na paszporty jest niezwykle praktyczne. Ma stosunkowo niewielkie rozmiary, więc z powodzeniem zmieścisz go w swojej torebce lub plecaku. Po otwarciu ma do zaoferowania naprawdę wiele – niepozorny format, bogaty wnętrze.

Organizer podróżny rodzinny jest oczywiście personalizowany, czyli będzie wyglądał tak, jak sobie tego zażyczysz. To jego kolejna zaleta, ponieważ w takiej wersji na pewno nie pomylisz go z niczym innym. Trudno go zgubić, jak też zapomnieć, kiedy wiesz, że jest on po prostu nośnikiem Waszych wspólnych wspomnień, wrażeń i emocji.

Organizer podróżny rodzinny, etui na 6 paszportów

Duże etui na paszporty – wyjątkowy pragmatyzm

To największa wersja dostępnego w sklepie etui na paszporty. Jak wszystkie inne, również personalizowane etui na 6 paszportów wykonane jest z wysokogatunkowej skóry PU saffiano. Dostępne jest w kilku ciekawych kolorach, od klasyki, po nieco bardziej wyraziste barwy. Duże etui na paszporty ozdabiane jest charmsami, które znajdziesz w tabeli wzorów – jest ich ponad 90. Znajdzie się coś dla fanów czworonogów, prawdziwych fanatyków podróżowania, piłkarzy i motocyklistów, wiecznych marzycieli i romantyków.

Etui na 6 paszportów uzupełniam ponadto o rzemyk z ręcznym grawerem. Jego kolor również wybierasz z palety barw. Napis może być dowolny, czyli Wasze imiona, inicjały, pseudonimy, ważne daty, nazwisko rodziny czy Wasza hasło przewodnie. Na jednym rzemyku zmieści się 13 znaków, ale możesz zdecydować się na dwa lub trzy.

Dla kogo personalizowane etui na 6 paszportów?

Tak naprawdę dla każdego, kto podróżuje w większą liczbę osób lub potrzebuje dużo miejsca na dokumenty, aby móc je przechowywać w jednym miejscu. Etui na 6 paszportów świetnie sprawdzi się w przypadku dużej rodziny. Im więcej dzieci, tym większy chaos. To ogromne wyzwanie dla rodzica ogarnąć taką gromadkę na lotnisku i spokojnie odprawić całą rodzinę. Ponadto duże etui na paszporty to doskonała opcja dla paczki przyjaciół, którzy często podróżują i chcą się w końcu lepiej zorganizować. Oczywiście w etui może się znaleźć mniej niż 6 paszportów, a przegrody z powodzeniem można przeznaczyć na inne dokumenty. To uniwersalny organizer pozwalający na zachowanie porządku w torebce, plecaku czy bagażu podręcznym.

Zabierz ze sobą organizer podróżny rodzinny i zapewnij sobie spokój i komfort odpoczynku już od pierwszych chwil na lotnisku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl