Personalizowana zawieszka do bagażu, identyfikator na walizkę

Zgubiony bagaż na samolocie, zawieruszona walizka w pociągu czy autobusie to czarny scenariusz. Tracimy wszystkie nasze prywatne rzeczy i wakacje przestają być przyjemnym odpoczynkiem. Poza tym wśród setek bagaży czasem trudno dostrzec swój własny, szczególnie jeśli nie jesteśmy jedynymi podróżnymi z taką walizką. Nie bez powodu więc przy wielu torbach, walizkach zobaczyć możemy zawieszkę na bagaż z imieniem i danymi kontaktowymi na wypadek, gdyby ktoś go znalazł lub nam byłoby trudno go zlokalizować. Nie musi być to przypadkowa zawieszka, a wyróżniająca się, unikalna, wyjątkowa i personalizowana. Jeśli doceniasz rękodzieła, lubisz przedmioty i akcesoria nietypowe, to wierzę, że moje identyfikatory na walizkę z przypinkami trafią w Twoje gusta, szczególnie, że możesz sam zaprojektować swoją własną.

Zawieszki do bagażu

Zawieszka na bagaż z Twoim imieniem

Zawieszki na walizkę sprawiają, że bagaż przestaje być jednym z wielu. Z daleka rozpoznasz, że to Twoja zguba, a innym ułatwisz odnalezienie jej właściciela. Zawieszki na walizkę są personalizowane ręcznie. Ty wybierasz przypinkę, która może odzwierciedlać Twoje zainteresowania i pasję, charakter i temperament lub po prostu Twoje zamiłowanie do konkretnego przedmiotu. Może będzie to samolot, jeśli uwielbiasz latać, łapacz snów, jeśli jesteś marzycielem, nuta, jeśli w duszy gra Ci muzyka lub aparat, jeśli jesteś mistrzem fotografii. Personalizowana zawieszka na bagaż będzie oznaczona również Twoim imieniem, które ręcznie wybijane znajdzie się na dodatkowej tabliczce. Ty decydujesz, jak zostaną ułożone charmsy i rzemyk z napisem. To będzie prawdziwie Twoja zawieszka na bagaż.

Identyfikator na bagaż zawieszony jest na solidnym pasku, który przymocujesz do rączki walizki lub torby. W okienku po drugiej stronie znajduje się karteczka do wypełnienia Twoimi danymi kontaktowymi. Kolor zawieszki na walizkę z powodzeniem dopasujesz kolorystycznie do wyglądu swojego bagażu.

Identyfikator na bagaż i nie tylko

Zawieszki na walizkę z przypinkami możesz wykorzystać również przy okazji innych przedmiotów, które czasem po prostu się gubią, a są dla Ciebie wyjątkowo cenne. Może będzie to torba z laptopem, portfel, wózek dziecka podczas podróży samolotem lub sprzęt sportowy. Są uniwersalne i mają wszechstronne zastosowanie. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia, jak je spersonalizujesz i wykorzystasz. Zaprojektuj swoją personalizowaną zawieszkę na bagaż i ruszaj w daleką podróż ze zdecydowanie większym spokojem i mniejszymi obawami o swoje rzeczy osobiste.

identyfikator do bagażu, zawieszka do walizki, identyfikator do walizki, adresatka do walizki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl