Personalizowana okładka A5 – personalizowany notatnik, personalizowany kalendarz, organizer.

Zadbaj o swoje myśli, inspiracje i ważne daty! Czasem po prostu trudno jest wszystko zapamiętać, a zakodowane jedynie w głowie można bardzo łatwo zapomnieć. W erze cyfryzacji problem rozwiązują kalendarze elektroniczne, notatniki i różnego rodzaju planery, które masz w swoim smartfonie i komputerze. Pod względem estetyki nie zastąpią jednak nigdy personalizowanego organizera. Stwórz swój własny dzięki personalizowanej okładce A5, która pomieści wszystkie Twoje notatki, inspiracje, ważne wydarzenia i plany. Zaprojektuj własny personalizowany bullet journal czy personalizowany kalendarz, który będzie pasował do Twojego temperamentu i charakteru, ale i torebki, torby na laptopa, plecaka czy portfela.

Okładka A5

Personalizowany kalendarz – podaruj sobie coś naprawdę wyjątkowego

Wyobraź sobie, że masz swój własny personalizowany kalendarz, podpisany swoim imieniem i ozdobiony przypinkami odzwierciedlającymi Twój charakter i pasje. Przyjemność korzystania z takiego kalendarza jest jeszcze większa. Już sam proces projektowy i twórczy dostarcza mnóstwo radości. Masz pewność, że otrzymujesz personalizowany kalendarz, którego nie ma nikt. W środku znajdziesz miejsce na dowolne kartki, a więc to Ty ostatecznie decydujesz, jaką będzie miał strukturę – taką, która będzie dla Ciebie najwygodniejsza.

Personalizowany notatnik A5 z przypinkami

Personalizowane kalendarze mają w sobie coś wyjątkowego. Ich niepowtarzalny wygląd odzwierciedla zainteresowania, pasje i upodobanie właścicieli. Już po personalizowanej okładce A5 na kalendarz lub notatnik można częściowo poznać człowieka, który odpowiada za zapiski znajdujące się w środku. Personalizowany notatnik możesz zaprojektować samodzielnie, wykorzystując dostępne opcje. Wybierz przypinki, które się na nim znajdą. Ty decydujesz, ile ich będzie i w których miejscach dokładnie zostaną przeze mnie przymocowane. Lubisz podróże? Wybierz samolot, walizkę i globus. Z zamiłowania jesteś fotografem uwielbiającym zwierzęta? Wśród charmsów znajdziesz aparat fotograficzny, psa, kota i żółwia. W wolnym czasie grasz w piłkę i podziwiasz szybkie samochody oraz motocykle? Mam dla Ciebie charmsy w kształcie piłki i różnego rodzaju pojazdów.

Oprócz tego każdy personalizowany planer może zostać podpisany imieniem, pseudonimem lub po prostu innym, ważnym dla właściciela słowem. Napis jest przeze mnie wykonywany na rzemyku. Dzięki ręcznej personalizacji możemy razem stworzyć naprawdę unikalny personalizowany kalendarz czy organizer w wybranym przez Ciebie kolorze i z dowolnymi przypinkami oraz napisem.

Zastosowanie personalizowanej okładki A5

Personalizowana okładka A5 wewnątrz po lewej stronie ma dwie małe przegrody, które pomieszczą wizytówki, karty lojalnościowe i kredytowe. Po prawej stronie jest zakładka na kartki z notatkami i dokumenty. Wewnątrz z łatwością umieścisz kalendarz, notes, zeszyt czy notatnik w rozmiarze A5. Okładka jest jednak bardzo uniwersalna. Możesz ją wykorzystać jako:

  • Personalizowana okładka na notatnik
  • Personalizowany planer
  • Personalizowany kalendarz
  • Personalizowany bullet journal
  • Personalizowana okładka na organizer A5
  • Personalizowany notes, okładka na notes
  • Personalizowany zeszyt, okładka na zeszyt
  • Personalizowana okładka na książeczkę zdrowia dziecka

Ogranicza Cię tylko wyobraźnia zarówno na etapie tworzenia i projektowania, jak i użytkowania personalizowanego planera.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl