Personalizowane etui na dowód rejestracyjny. Okładka na dokumenty dla zmotoryzowanych

Kierowcy mają nie lada wyzwanie – muszą nie tylko nauczyć się prowadzenia pojazdu i zasad ruchu drogowego, ale też przystosować się do wymagań prawnych. Każdy kierowca i właściciel samochodu posiada prawo jazdy, dowód rejestracyjny i ubezpieczenie – to dokumenty, na które musisz wygospodarować miejsce w swoim portfelu lub torbie. To niewykonalne i graniczy z cudem? Zadbaj więc o porządek w swoich dokumentach w kreatywny i sprytny sposób! Etui na dowód rejestracyjny i inne dokumenty samochodowe pomoże Ci zapanować nad chaosem w Twojej torbie i portfelu, a także bardzo szybko znaleźć wszystkie niezbędne dokumenty na wypadek kontroli – możesz je mieć w jednym miejscu, a dodatkowo pięknie opakowane. Personalizowane etui na dokumenty samochodowe łączy funkcjonalność z niebanalnym designem. Okładka na dowód rejestracyjny ma niewielkie rozmiary, ale odpowiednio dużo kieszeni i przegród, które Ty najlepiej wiesz, jak dobrze wykorzystać. 

Etui na dowód rejestracyjny

To jednak nie wszystko! Etui na dowód rejestracyjny jest ręcznie personalizowane. Każde wygląda inaczej, ponieważ jest dopasowywane do jego właściciela. Nawet zgubiony dowód rejestracyjny dzięki temu łatwiej Ci będzie znaleźć. Etui uzupełniam o metalowe przypinki, umieszczając je w miejscu, które sama wybierzesz. Może być to np. kot i pies, globus i samolot lub piłka i motocykl. Masz ponad 90 wzorów do wyboru i nie musisz się ograniczać tylko do 2 lub 3. Ponadto swoje personalizowane etui na dokumenty do samochodu podpiszesz swoim imieniem. Wykonam dla siebie grawer na rzemyku, który następnie przypnę do etui.

Praktyczne etui na dokumenty samochodowe dla zmotoryzowanych

Bardziej praktycznie już być nie może! Etui na dowód rejestracyjny jest rozmiarem dopasowane do prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego i ubezpieczenia. W środku posiada kilka kieszeni, które pomogą Ci uporządkować wszystkie dokumenty. Jedna z nich ma transparentne okienko, a więc będzie idealna na dowód rejestracyjny czy ubezpieczenie, wszystkie dane są widoczne bez konieczności wyjmowania go z etui.

Ponadto personalizowana okładka na dowód rejestracyjny wykonana jest z wysokiej jakości skóry PU saffiano. Zapewnia mu skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, a nawet zalaniem (przecież każdemu może się zdarzyć, włożyć do torebki niedokręconą butelkę z wodą lub bidon z kawą).

Personalizowane etui na dowód rejestracyjny i prawo jazdy – jedyne i niepowtarzalne

Teraz najważniejsze! Twoje etui na dowód rejestracyjny i prawo jazdy będzie spersonalizowane. Dołożę wszelkich starań, aby wyglądało tak, jak sobie to wyobrażasz. Wybierz jego kolor, a następnie zastanów się nad charmsami – które podobają Ci się najbardziej i w jakim ułożeniu mają się znaleźć na etui. Teraz zdecyduj, jaki kolor ma mieć rzemyk, na którym znajdzie się grawer – Twoje imię, inicjały czy sentencja. Okładkę na dowód rejestracyjny personalizuję ręcznie, więc możesz być pewna, że będzie wykonane starannie i od serca.

Zawsze jest dobry czas na porządki w dokumentach samochodowych!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl